Стати членом клубу

«Welcome Party: Land Club відчиняє двері»

У вівторок, 6 липня, відбувся перший офлайн івент для членів інвестиційного об'єднання Land Club у новому офісі БЦ «DemievSky». Попри те, що літо – час відпусток та вимушених подорожей на поля, захід зібрав чимало гостей: не лише дійсних членів, але і потенційних інвесторів, охочих доєднатися до клубу.

У такий спосіб присутні мали змогу обговорити перші результати відкриття ринку земель, без перебільшення одного з найбільших досягнень за роки незалежності України, проаналізувати розміри земельних ділянок, їхню актуальну вартість, соціальні портрети перших продавців тощо, налагодити комунікацію одне з одним та ознайомитися з інвестиційним меню Land Club.

За традицією, відкрила захід співзасновниця та президентка інвестиційного об'єднання Land Club Дарія Ісакова. Вона зазначила, що ця вечірка є особливою та довгоочікуваною, адже клуб уперше офіційно відкрив свої двері.

«Якщо ви стежите за новинами ринку землі, або ж плануєте інвестувати у землю сільськогосподарського призначення приватної власності, вам у будь-якому разі доведеться чути про Land Club – об'єднання інвесторів, зацікавлених у придбанні сільськогосподарської землі з метою отримання прибутку. Ми почали свою роботу в березні 2021 року. Стали першою і досі лишаємося єдиною організацією, яка пропонує клієнтам привабливу та вигідну бізнес-модель», – зауважила Дарія та нагадала, що Land Club представляє провідні агрохолдинги України, в оренді яких перебувають найпривабливіші та найліквідніші земельні ділянки в інвестиційно привабливих регіонах. У такий спосіб, купуючи землю, інвестор одразу отримує готовий бізнес, що генерує стабільний дохід у вигляді орендної плати.
Заробляє той, хто перший прийшов на ринок! Приєднуйтесь до членів клубу Land Club
Для агрохолдингів земля – основний виробничий актив у який вони вкладають значні кошти, відповідно, як ніхто, зацікавлені у збереженні цілісного земельного банку та готові у 2024 році викупляти ці землі з премією 40% і вище.

Зі свого боку, основним завданням Land Club на цьому шляху є комфорт та зручний клієнтський сервіс, зокрема, постійні офлайн зустрічі, виїзні заходи, тематичні обговорення, нетворкінг, вчасне та якісне інформування щодо розвитку подій на ринку землі тощо.

Як скористатися цими перевагами? Не втрачайте часу та доєднуйтеся до Land Club уже сьогодні! Наші двері завжди відкриті для нових членів.

Інвестуй в землю розумно разом з Land Club!
Розробка та просування
03039, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 119х, БЦ "DemievSky", поверх 1, офіс 3, Land Club.