Стати членом клубу
BORSCH
Благодійна ініціатива
Алекса Ліссітси
Я, Алекс Ліссітса, народився 23 квітня 1974 року в Чернігівській області, одній із найбільш постраждалих від російської агресії. В квітні кожного року мої земляки на Чернігівщині, як і понад 6 мільйонів українців, зазвичай готували землю під посадку картоплі та іншої городини.

Проте цього року весна починається для багатьох українців не з копання городів та прибирання минулорічного бадилля, а з копання могил та прибирання решток російських бомб та ракет.

Останні події змінили нас усіх, тому свій новий життєвий рік цієї весни я хочу розпочати з допомоги. Разом із друзями ми започаткували благодійну ініціативу «BORSCH». Вона покликана допомогти українцям пережити жахливі воєнні дії та внести свій вклад у продовольчу безпеку України в умовах війни.
Чому «BORSCH»?
В Україні до 1 га землі під городами обробляють близько 3,5 млн домогосподарств, що становить до 3 млн га загалом. Більшість інгредієнтів для своєї національної страви — борщу — українці вирощують на власних городах. Це стосується в основному овочів так званого «борщового набору» — капусти, моркви, цибулі, буряку та картоплі.

Забезпечення посівним матеріалом овочевих культур у регіонах України, які постраждали від російської агресії, особливо в Сумській, Чернігівській, Київській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях, дасть можливість багатьом українцям забезпечити себе необхідними харчовими продуктами або ж отримати додаткове надходження для сім'ї.
Мета
До 23 квітня 2022 року зібрати кошти у розмірі 1 млн євро та закупити насіння або розсаду овочів борщового набору (капуста, морква, цибуля, буряк) для безкоштовної роздачі в Україні у постраждалих від війни областях.
Як конкретно можна допомогти?
  1. Перерахувавши кошти на спеціальний рахунок благодійної ініціативи «BORSCH».
  2. Закупити партію насіння за кордоном і доставити до кордону з Україною.
  3. Насіннєві компанії в Україні можуть надати свою допомогу.
  4. Теплиці, що мають розсаду, можуть запропонувати свої послуги і допомогу.

Реквізити для пожертв в українських гривнях (UAH)

Отримувач: Громадська організація «Ленд Клуб»
ЄДРПОУ 40977934

МФО 380805, в АТ «Райффайзен Банк Аваль» в м. Києві
Р/р UA753808050000000026000733074
Адреса: 01032, вул. Жилянська, 149, м. Київ, Україна

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (BORSCH)


Дякую за вашу підтримку!
Хто та як отримає допомогу?

Українці, які мають в обробітку землю до 1 га в особистих селянських господарствах потерпілих областей, безкоштовно отримають насіння овочів борщового набору через територіальні громади.

Примітка.

Благодійна ініціатива Алекса Ліссітси «BORSCH» реалізується у співпраці з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та громадською організацією «Ленд Клуб» за інформаційної підтримки Destra Marketing та AgroPortal.ua.
Розробка та просування
03039, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 119х, БЦ "DemievSky", поверх 1, офіс 3, Land Club.