Стати членом клубу
Шановні колеги!
Від учора, 06.04.2021, рядом джерел – Telegram Channel та Інтернет ЗМІ – розповсюджується інформація, спрямована проти співзасновників інвестиційного об'єднання Land Club. У повідомленнях сказано, нібито Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення за їхньої участі 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення.

Офіційно повідомляємо, що дана інформація жодним чином не відповідає дійсності і розцінюється нами, як досить примітивний інструмент брудної конкурентної боротьби. Вона шириться джерелами сумнівної репутації на явно проплачених умовах. І йде врозріз із реальним станом речей. Немає жодного факту, який би кидав тінь на репутацію наших партнерів. Водночас є багато реальних фактів, що доводять їхні порядність, професіоналізм і дотримання високих стандартів ведення бізнесу.
Компанія ІМК, очолювана засновником Land Club Алексом Ліссітсею, – одна з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні. Її основні цінності: професіоналізм, відповідальність, чесність та повага. ІМК відома своєю високою соціальною відповідальністю, зокрема програмами щодо підтримки розвитку села, його інфраструктури, створення таких умов, за яких люди хотіли б жити та працювати на селі. У 2020 році в проєкти корпоративної соціальної відповідальності компанією було інвестовано понад 25 млн гривень.
Зі свого боку Олександр Колотілін, очільник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (2017-2019 рр) є висококваліфікованим фахівцем із земельних відносин, чия репутація та методи роботи виключають саму вірогідність його участі у протиправних діях.

Інвестиційне об'єднання Land Club пропонує своїм клієнтам зрозумілу та прозору модель інвестування, запрошує до діалогу та готова відповісти на будь-які питання, що виникають у вас як в межах механізму співпраці, так і з огляду на останню фейкову інформацію.
Ми розуміємо, що активний та успішний розвиток нашого проєкту провокує подібну увагу конкурентів, та все ж сподіваємося, що методи конкурентної боротьби будуть більш порядними та цивілізованими.

З повагою,
Land Club
Розробка та просування
03039, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 119х, БЦ "DemievSky", поверх 1, офіс 3, Land Club.